Opis:


Czy dieta bezglutenowa wyklucza stołowanie się w restauracji? Nic bardziej mylnego! Świetnym tego przykładem jest Oberża pod Dzwonkiem. To przytulne, przyjazne miejsce, w którym odpoczniesz od codziennych trosk i zjesz smaczny posiłek przygotowany przez doświadczonego szefa kuchni. Do tego ceny są bardzo przystępne, a pozytywne recenzje, zachęcają do skorzystania z jej usług.

Na terenie Poznania restauracje bezglutenowe cieszą się dużą popularnością. Jeśli chcesz skosztować rodzimych smaków, odwiedź tę wyżej wspomnianą. Nawiązując do tradycji, powstała z myślą o dobrym jedzeniu oraz kuchni polskiej pozwalającej powrócić do czasów i smaków dzieciństwa. Zajrzyj do środka, choćby z ciekawości i spróbuj jednego z przykładowych dań. Możesz być pewien, że autorskie potrawy serwowane przez miłą obsługą zaskoczą Cię nowatorskim połączeniem smaków. 

Ponadto, restauracja organizuje również wszelkiej maści imprezy okolicznościowe, których klimat oraz menu, dostosowywane jest do indywidualnych potrzeb gości. A może interesuje cię catering przygotowany z myślą o najbardziej wymagających klientach?

Data dodania: 14-09-2019

O firmie:


Nazwa firmy: Aleksandra Korytowska „Almar” PHU „Oberża pod Dzwonkiem”

Domena: https://oberza.com.pl/

Adres: Garbary 54

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-758

Telefon: 509758444Opinie o Aleksandra Korytowska „Almar” PHU „Oberża pod Dzwonkiem”


Użytkownik Zuzanna Adamska napisał:
Do tej oberży zawitałam z zeszłym roku z mężem i od tamtego czasu co jakiś czas jadamy tam kolację, ponieważ bezglutenowa żywność bardzo nam smakuje.
Data: 2020-06-29 12:42:57
Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)