Opis:


Dobrej jakości odgromienie to gwarancja bezpieczeństwa dla domu i dobytku podczas burzy i towarzyszących jej wyładowań atmosferycznych. Jest to bardzo istotne obecnie, kiedy niemal każdy budynek posiada na wyposażeniu różnego rodzaju elektronikę i elektrykę, które przyciągają pioruny i mogą stać się bezpośrednią przyczyną tragedii.

Warto pomyśleć o montażu tego typu konstrukcji już na etapie budowy, gdyż pozwoli to na optymalne rozplanowanie jej położenia na dachu. W nieco starszych budynkach zainstalowanie systemu odgromowego należy przedyskutować z fachowcem.

Kupując elementy instalacji odgromowej należy zwrócić szczególną uwagę na stabilne umocowanie jej do powierzchni dachowej. W tym celu warto zaopatrzyć się w profesjonalny uchwyt odgromowy. Dobry produkt tego typu można znaleźć w ofercie dostępnej na stronie internetowej prefeko.com.pl.

Uchwyt sprawi, że nie będzie potrzeby wchodzenia na dach i dokonywania poprawek w instalacji odgromowej na przykład w sytuacji silnego wiatru, deszczu lub zalegającego śniegu. Warto także raz na jakiś czas dokonać serwisowania odgromienia.

 

 

Data dodania: 15-06-2020

O firmie:


Nazwa firmy: PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Domena: https://prefeko.com.pl/

Adres: Chemików 7

Miejscowość: Luboń

Kod pocztowy: 62-030

Telefon: 609737059Opinie o PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)