Opis:


Dla osób, które poszukują sprawdzonego asortymentu typu znicze i elementy im pokrewne, atrakcyjną z pewnością okaże się oferta dostępna na stronie internetowej zniczekowalczyk.com. 

Jest to opcja zakupu dobrej jakości towaru od kompetentnego dostawcy, który ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji zniczy. Oferuje on produkty o większych lub mniejszych wymiarach, wykonane z różnego rodzaju szkła oraz o niejednorodnej kolorystyce. 

Każdy dostępny w ofercie produkt został dokładnie opisany pod względem najczęściej poszukiwanych przez klienta parametrów użytkowych. Umożliwia to zakup idealnego asortymentu, bez względu na to, czy będzie to cały, skompletowany znicz wraz z podstawką, wkładem bądź czapeczką ochronną, czy też każdy element osobno.

Oferta jest skierowana przede wszystkim do odbiorców hurtowych. Mogą z niej skorzystać sklepy albo punkty dystrybuujące znicze na terenie cmentarzy lub na rynkach handlowych. Dobrej jakości znicze mogą być także używane podczas czuwań modlitewnych lub jako element dekoracyjny podkreślający starodawny urok przydrożnych kapliczek.

 

Data dodania: 16-09-2020

O firmie:


Nazwa firmy: Znicze Kowalczyk

Domena: https://www.zniczekowalczyk.com/

Adres: Dojazd 14a

Miejscowość: Tarnów

Kod pocztowy: 33-100

Telefon: 601500886Opinie o Znicze Kowalczyk


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)