Opis:


Dostarczanie personalizowanych, nowatorskich rozwiązań dla szeroko rozumianej branży transportowej to domena firmy PasCom Sp. z o. o. Korzystając z przygotowanej oferty, klient może zamówić wielofunkcyjne narzędzie pozwalające na rozliczanie trasy, czasu pracy oraz wielu innych parametrów, istotnych podczas jazdy pojazdem dostawczym bądź usługowym.

Proponowany na stronie firmy program do obsługi transportu został opracowany przez fachowców doskonale rozumiejących potrzeby nowoczesnej logistyki. Zamieszczone funkcje powstały z myślą zarówno o małych przedsiębiorcach, jak i o dużych firmach transportowych. 

Dostawca zapewnia, że dane, które będą wygenerowane przez wybrany system, będzie można archiwizować bądź wykorzystywać w raportach lub podczas kontroli. Program łatwo skalibrować z innym, dostępnym w ofercie rozwiązaniem, pozwalającym na sprawne zarządzanie firmą i generowanie dokumentów rozliczeniowych. Narzędzie to wyposażono też w niezbędną ochronę zapobiegającą wyciekowi lub przejęciu danych.

Data dodania: 15-06-2022

O firmie:


Nazwa firmy: PasCom Sp. z o.o.

Domena: https://www.pascom.com.pl/

Adres: Zwycięstwa 96/98

Miejscowość: Gdynia

Kod pocztowy: 81-451

Telefon: 58 622 69 39Opinie o PasCom Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)