Opis:


W bogatej ofercie marki jubilerskiej Filipowicz można znaleźć znacznie więcej propozycji niż tylko pierścionki zaręczynowe i ślubne obrączki, z jakich firma słynie. Dostępne są też na przykład naszyjniki oraz liczne zawieszki, przy czym znaleźć można przede wszystkim artykuły wpisujące się w aktualne trendy. Są to między innymi złote literki na łańcuszek. Noszenie wisiorków w postaci pierwszej litery imienia to nieprzemijający trend i rozwiązanie, na które decyduje się bardzo wiele kobiet.

Warto pójść w ich ślady, w ten sposób zyskuje się bowiem niebanalną ozdobę, w dodatku biżuterię mającą symbolikę, podczas gdy pozbawiona jej może wydawać się dość nudna. Świetnie będzie też podarować taki prezent swojej drugiej połówce - o ile kobieta nie ma takiej ozdoby, jej partner może mieć pewność, że będzie zachwycona, gdy ją od niego otrzyma.

Sklep proponuje wyroby z metali szlachetnych, wysokiej próby, co decyduje o ich pięknym wyglądzie, a także nieprzeciętnej trwałości i odporności na uszkodzenia.

Data dodania: 29-12-2022

O firmie:


Nazwa firmy: Filipowicz

Domena: https://filipowicz.pl

Adres: Krzywoustego 17

Miejscowość: Szczecin

Kod pocztowy: 70-252

Telefon: 509 253 325Opinie o Filipowicz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)