Opis:


Dystrybutor wysokojakościowych produktów mających niebagatelny wpływ zarówno na równowagę stanu ciała, jak i ducha, marka Cacao Mana, prowadzi sprzedaż online na terenie Polski oraz poza granicami kraju. Propozycja dostępna na stronie internetowej sklepu to przede wszystkim wyroby z odpowiednio przetworzonych ziaren kakaowca, których obróbka odbywa się w zrównoważony, zgodny z naturą sposób. 

Jako pasjonaci kakao, właściciele marki starają się przybliżyć swoim klientom jego historię, sposób pozyskiwania oraz korzyści ze spożywania tego produktu zarówno w formie stałej, jak i płynnej. Polecają oryginalny, mocno czekoladowy napój osobom w każdym wieku jako sposób nie tylko na poprawę nastroju, ale też metodę na uzupełnienie ważnych dla zdrowia witamin i minerałów.

W sprzedaży dostępne jest m. in. kakao ceremonialne, które sklep reklamuje jako jeden z najważniejszych elementów kultury opartej na czczeniu roślin i docenianiu ich właściwości, nadal praktykowanej w wielu krajach Ameryki Południowej. 

Data dodania: 29-08-2023

O firmie:


Nazwa firmy: Cacao Mana

Domena: https://cacaomana.com/

Adres: Nadbrzeżna 17

Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

Kod pocztowy: 66-400

Telefon: 739208308Opinie o Cacao Mana


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)